Hakkımızda

''Güvenli Alışverişinizin Adresi'' ilkesi ile yola çıkan marka10.com siz değerlibilinçli ebeveynler ve en değerli varlıklarının daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine destek olmak amacı ile 2014 yılının Haziran ayında faaliyete geçmiştir, ürün segmentlerimiz titiz bir çalışma sonucu hazırlanıp, ürünlerimizin tamamen  Mutfak, Elektronik ve Kişisel Bakım ürünlerden oluşmasına özen gösterilmektedir,

Siz değerli ebeveyler, emin olunuz ki mağazamızdan yaptığınız her sipariş özenle hazırlanıp en kısa sürede adresinize sevkedilecektir.  

Marka10’ tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Sevdikleriniz ile birlikte Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileriz.

 

 

Müşterilerimizi beklentilerini uzun vade de algılamak ve karşılamak. Sürekli daha iyiyi hedeflemek ve ulaşmak.
Sorunları birlikte çözümlemek ve başarıları beraber paylaşmak. Ekip arkadaşlarımızın beklentilerine karşılık vermek.
Öğrenmeye, gelişmeye ve yeniliklere açık olmak. Müşteri odaklı çalışarak, kaliteli hizmetlerimizi arttırarak sunmak. Çalışmalarımızda topluma ve çevreye karşı duyarlı ürünleri, müşterilerimizle buluşturmak.


Gelişime açık, yenilikçi ve insan sağlığına duyarlı ürünler pazarlayan bir firma olmak. Çalışan memnunuyetini en üst düzeyde tutarak sağlıklı, mutlu ve verimli çalışma ortamı sağlamak. Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek. Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak .
Güvenilir, dürüst ,istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak.
Müşterilerimize en iyi kalite, en iyi fiyat ve en hızlı terminleri en modern teknoloji ile birlikte sunmak.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Mutfak eşyaları, mutfak setleri, mutfak malzemeleri ve mutfak için aksesuar. Mutfağınıza renk katacak bütün ürünler Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.